برگزاری سومین آزمون سطح A1 در تبریز امین آقازاده محروسیان | 01-10-22 | تعداد بازدید: 189


آزمون های رسمی زبان آلمانی موسسه گوته در تهران (dsit) در مراکز خود این موسسه در تهران برگزار می شود و از سال ۱۳۹۸ نیز برای اولین بار خارج از تهران و در شهر تبریز و در محل آموزشگاه زبان آلمانی کندوی سخن نیز برگزار می شود. اولین بار، آزمون سطح A1 در تاریخ ۱۱ شهریور بود که با موفقیت برگزار شد. 

۲۵ شهریور سال ۱۴۰۱ تاریخ موعود دومین آزمون بود و این آزمون با موفقیت به اتمام رسید. در این آزمون شرکت‌کنندگان از جای‌جای ایران مانند اردبیل، ارومیه، تهران و خود تبریز شرکت کرده بودند.

این آزمون برای سومین بار در تبریز در تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. اگر شما هم از بین زبان‌آموزانی هستید که شرکت در این آزمون برایشان حیاتی است، بهتر است برای ثبت‌نام دست به کار شوید! تعداد شرکت‌کنندگان در این امتحان محدود هستند و به همین دلیل هم اگر می‌خواهید حتما در این آزمون شرکت کنید، باید هر چه سریع‌تر ثبت‌نام کنید. 

برای متقاضیان تبریزی، ثبت‌نام امتحان از طریق مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی نیز ممکن است. اگر شما هم از جمله زبان‌آموزانی هستید که سطح A1.1 را به پایان رسانده و یا سطح A1.2 را شروع کرده اند، فرصت ثبت‌نام در آزمون A1 گوته را که در تبریز برگزار می‌شود، نباید از دست دهید. 

همانطور که گفتیم، ظرفیت آزمون محدود است و باید از همین امروز به فکر ثبت‌نام خود در آن باشید. با ما تماس بگیرید تا در این آزمون استثنایی شرکت کنید.

اخبار آتی در این حوزه را از وب‌سایت آموزشگاه کندوی سخن و صفحات اجتماعی آن دنبال کنید.

برای مطلع‌شدن از تاریخ آزمون‌های بعدی، می‌توانید با شماره آموزشگاه هم تماس بگیرید.
شماره‌های ما ۰۴۱۳۳۸۱۱۷۰۰ و ۰۹۱۴۳۱۴۱۸۷۵ و یا ۰۹۳۹۳۸۶۲۴۵۰ می‌باشند.

برای همه شرکت‌کنندگان آرزوی موفقیت در این آزمون را دارم. یاشا مشایخی، موسس