برگزاری کارگاه های روش های تدریس زبان آلمانی TTC-2022 در آموزشگاه کندوی سخن یاشا مشایخی | 01-6-20 | تعداد بازدید: 36


برگزاری کارگاه های روش های تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه کندوی سخن

اگر شما هم از افرادی هستید که دوست دارید زبان آلمانی را آموزش دهید، خبری خوش برایتان داریم! آموزشگاه کندوی سخن امسال نیز تصمیم دارد، کارگاه های روش های تدریس زبان آلمانی را برگزار کند. با همراهی ما در این متن خبری، از جزئیات این تصمیم باخبر شوید.
همانطور که می‌دانید، آموزش امری دو سویه است. دانش‌آموز باید در سطح قابل قبولی تلاش کند و در سمت مقابل، آموزگار هم باید در سطح مطلوبی آموزش دهد. به همین منظور هم، آموزشگاه کندوی سخن در نظر دارد کارگاه های روش های تدریس زبان آلمانی را برگزار کند تا علاقمندان به تدریس این زبان شیرین، با بهره‌گیری از آن، بتوانند سطح تدریس خود را بالا ببرند. 
این کارگاه ها توسط آقای یاشا مشایخی برگزار خواهند شد. برای ثبت‌نام در این کارگاه ها می‌توانید فرم ثبت‌نام را پر کرده و به همراه مدارک مورد نیاز به آموزشگاه ارسال کنید. لازم به ذکر، به منظور شروع به موقع کلاس‌ها، از پذیرش افرادی که پس از زمان مقرر مدارک خود را ارسال کنند خودداری خواهد شد. برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها نهایتا می‌توانید تا اتمام زمان اداری روز شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ مدارک خود را به آموزشگاه ارسال کنید. 
کارگاه های روش های تدریس زبان آلمانی آموزشگاه کندوی سخن از تاریخ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۱ شروع خواهند شد. محل برگزاری این کلاس‌ها هم واقع در محل شعبه جدید آموزشگاه یعنی ائل گولی، فلکه خیام، خیابان ۳۵ متری سینا، نبش کوی مخابرات، ساختمان کندو، طبقه دوم، آموزشگاه کندوی سخن خواهد بود. 
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در کارگاه‌TTC-2022  به شرح زیر هستند:

عکس پرسنلی
رزومه بروزرسانی شده، انگیزه نامه شرکت در کارگاه
مدرک و یا گواهی زبان آلمانی B2 یا بالاتر
تکمیل فرم ثبت نام
رسید واریز شهریه
در صورت داشتن سوالات تکمیلی، با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید.